Hakkımızda

Bizler 20 yılı aşkın süredir eğitim dünyasının okul, dershane, kurs, yayıncılık gibi birçok alanında hizmet vermiş tecrübeli öğretmen ekibiyiz.

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde değişen koşullar nedeniyle eğitim sektörü büyük yaralar aldı. Bizler de bunun farkında olarak Z kuşağının ve alfa kuşağının beklenti ve ihtiyaçlarını doğru bir zeminde doğru yöntemlerle karşılayabilmek için Kristal Vip Eğitim kurumlarını gençlerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.

Web sayfamız detaylıca incelendiğinde de görüleceği üzere bizim eğitim anlayışımız, her bireyi özel koşullarıyla kabul eden pedagojik ve akademik yaklaşımlarla her bireye kendine özgü bir yol haritası sunan bir felsefeye sahiptir.

Onun içindir ki eğitim kurumumuzda uzman öğretmenlerin yanında psikolog ve her öğrenciyle birebir özel ilgilenen eğitim koçu bulunmaktadır.

Yine günümüzde çocuk, genç, yetişkin herkesin önemli problemi olan dikkat eksikliği ve odaklanma sorunu ile ilgili eğitim kurumumuzda uzman psikolog rehberliğinde dikkat eksikliğini ve odaklanma sorununu çözmeye yönelik ‘’ Play attention ‘’programı ihtiyacı olan tüm öğrencilerimize uygulanmaktadır.

Sonuç olarak; kalabalıklar içinde kaybolmamak, kendi potansiyelinizi keşfetmek ve geliştirmek istiyorsanız sizleri bir aile sıcaklığındaki Kristal Vip Eğitim kurumumuza bekliyoruz.

Sevgilerimizle                                                                                                                                                          

Kristal VIP Eğitim Kurumları