Zeyrek Butik Kurs Eğitimi

Zeyrek Butik Kurs Eğitimi +90 530 554 53 11

Kristal VIP eğitim kurslarımız ile gençlerimizin ve çocuklarımızın alabileceği en iyi eğitimi almasını sağlamak üzere alanlarında uzman eğitmenlerimiz ile çalışıyor ve çocuklarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirliyoruz. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda alacakları kurslarla çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe güvenle hazırlıyoruz. 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak yürüttüğümüz eğitim çalışmalarımız ile yüzlerce öğrencimizi ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek onları hayata hazırladık. Kurslarımızda en çok önem verdiğimiz ilkemiz, her bireyin özel koşullarıyla kabul edilmesi olan kurslarımızda öğrencilerimize pedagojik ve akademik olarak bir yol haritası belirliyoruz.

Günümüzde özellikle Z kuşağı ve alfa kuşağı öğrencilerimizde, geçlerimizde görülen dikkat eksikliği ve odaklanma sorununu çözmek üzere ihtiyacı olan tüm öğrencilerimize “Play attention” programı uygulanmaktadır. Çağımızın büyük sorunlarından olan dikkat eksikliği ve odaklanma sorunu uzman psikologlarımız tarafından yaklaşık olarak 30-40 seans içerisinde çözülerek öğrencilerimizin başarılarına katkıda bulunuyoruz. Uygulamış olduğumuz “Play attention” adı verilen uygulama NASA tarafından geliştirilmiş bir tedavi yöntemidir. Uygulanan dikkat testleri sonucunda psikologlarımızın kararıyla tedavimiz başlamakta ve tamamlandığında ise çocuklarımızda elde edilen başarı muazzam olmaktadır. Dikkat dağınıklığı ve odaklanma sorununu en iyi şekilde tedavi ettiğimiz Zeyrek butik kurslarımız sayesinde çocuğunuzun derslerinde ve bulunduğu ortamlarda dikkati artarak başarılarını da beraberinde getirecektir.  

Zeyrek butik kurslarımız ile öğrencilerimizi LGS sınavlarına uzman öğretmenlerimiz ile hazırlıyor, onların başarılı liselere yerleşmelerini sağlamak amacıyla hareket ediyoruz. Öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine sağladığımız öğrenciye özel kaynak kitaplarımız ile eğitimlerini almalarını sağlıyoruz. Zeyrek butik kurslarımız 3-4 kişilik sınıflarda veya öğrencilerimize sağladığımız özel ders imkanlarımız ile çocuklarımızı sınavlara hazırlamaktayız. Gençlerimizin büyük bir kısmının sorunu olan matematik dersine çözüm olarak tercih edilen Zeyrek butik matematik kurslarımız ile öğrencilerimiz dilerlerse en baştan başlayarak dilerlerse de eksik oldukları konuları belirterek istedikleri eğitimi alabilirler.

Zeyrek butik eğitim kurslarımız ile gençlerimizi liseye hazırladığımız gibi üniversiteye de hazırlıyoruz. Eğitim merkezimizde bulunan uzman öğretmenlerimiz ile çalışacak olan öğrencilerimiz verilen derslerden sıkılmayarak, derslerden keyif alarak akıllarında olan soruları ve eksik olduğu konuları sıkıntısız bir şekilde sorabilmektedir. Eğer öğrenci dilerse derslere en başından da başlanabilmektedir. Öğrencinin eksiklerinin belirlenebilmesi için her öğrencimize eğitim koçlarımız bir takvim oluşturulmaktadır. Kullanılan kaynak kitapların öğrenciye özgü bir şekilde olmasına özen gösterdiğimiz Zeyrek butik eğitim kurslarımızda öğrencilerimizin eksik olduğu tarafları dersin öğretmenleri tarafından telafi edilmektedir. Yalnızca ders bakımından değil sınav stresi ile de baş edebilmesi açısından vermiş olduğumuz psikolojik destek programımız ile sınavını kaygısız, bildiklerini unutmadan ve kendine emin bir şekilde çözmesine yardımcı oluyoruz. Sınav sonrasında, sınav sonuçlarına göre en doğru tercihleri yapmasına eğitim koçlarımız ile yardımcı olmaktayız. 920 saatlik bir programı kapsayan Zeyrek butik eğitim kurslarımız Kristal VIP eğitim merkezimizde 3-4 kişilik sınıflarımızda veya birebir özel ders olarak uygulanmaktadır.

Zeyrek ara sınıflar destek eğitimlerimiz ile öğrencilerimiz birebir veya 3-4 kişilik sınıflarımızda alacağı eğitimler ile geriye dönük olarak LGS-TYT-AYT sınavları fark etmeden eksikleri var ise uzman öğretmenlerimiz ile eksiklerini tamamlayabilmektedir. Eğitim sürecinin sonunda eksik konusu-dersi kalmayan öğrenciler, sınavlarına özgüven sahibi olarak girer ve stres ya da kaygı durumundan kurtulurlar. Verimli ve sürekli öğrenimin gerçekleştiği Zeyrek butik eğitim kurslarımızda öğrenicilerimizin ihtiyaçlarının tamamlanması, sınav kaygılarının ortadan kalkması programlı bir şekilde uzman öğretmenlerimiz ve uzman psikologlarımız kontrolünde gerçekleşmektedir.

Kristal VIP eğitim merkezimiz sınıf ortamından verim alamayan veya sınıf ortamından keyif alamayan öğrencilerimizi de düşünerek öğrencilerimize öncelikli olarak bir check-up yapıp eksikleri ve anlama stilleri belirlenerek bireysel olarak program da hazırlamaktadır. Zeyrek özel ders imkanlarımız ile öğrencilerimiz birebir olarak, kendisine ait öğrenme teknikleriyle dersini işlemektedir. Mümkün olan en yüksek verimliliğin sağlandığı özel ders imkanı ile öğrencilerimiz çekinmeden öğretmenlerine sorular sorabilir, eksik olduğu yerlerin tamamlanması için çalışmalarda bulunabilir.

Hemen Arayın