Şişhane ALES Kursu

Şişhane ALES Kursu 0 530 554 53 11

Bahçeşehir’de kurulmuş olan şubemiz 20 yılı aşkın süredir siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir. Kristal VİP Eğitim Kurumumuz Ales hazırlık sınavları konusunda oldukça başarılıdır. Öğrencilerimize vermiş olduğumuz eğitimler sayesinde onların başarılarını da izlemekten oldukça keyif duyuyoruz.

Gençlerimizin geleceklerini planlamasında sınavlar oldukça önemlidir. Dolayısıyla bu sınavlara hazırlık sürecinin birçok yönüyle ele alınması gerekmektedir. Bizlerde bu konuda sevgili öğrencilerimize şu şekilde yardımcı olmaktayız.

Öğrencinin öğretim bilgi seviyesinin eğitim ‘ check-up’ıyla belirlenmesi.

Öğrencinin belirlenen eksiklerinin giderilmesi için eğitim koçu tarafından bir akademik takvim oluşturulması.

Öğrencinin çalışma verimini olumsuz etkileyen dikkat dağınıklığının olup olmadığının kurum psikoloğu tarafından dikkat testi ile belirlenmesi.

Dikkat problemi saptanan öğrencilerin Play Attention dikkat tedavi programına alınması.

Bu akademik süreçte öğrencinin kullanacağı kaynakların her öğrencinin kendine özgü olarak belirlenmesi.

Öğrencinin süreç içindeki ilerlemesinin eğitim koçu tarafından ciddiyetle takip edilmesi, geriye dönük bilgi eksikliklerinin ders öğretmenleri tarafından telafi edilmesi.

Sınav süreçlerinin beraberinde kaygı ve stresi de getirdiğinden öğrencinin kaygı ve stres durumunun eğitim koçu ve kurum psikoloğu tarafından gözlemlenip kontrol altına alınması.

Öğrenci-veli- öğretmen iletişiminin sağlıklı yürütülmesi.

Öğrencinin ders çalışma plan ve programının kontrol altına alınıp öğrencinin çalışmalarının sonuçlarıyla beraber değerlendirilmesi.

Öğrencinin sınav anına, bilginin yanında motivasyon ve psikolojik açıdan da hazırlanması.

Sınav sonrası alınan sonuçların doğru bir şekilde değerlendirilip öğrenci ve aile ile doğru tercihlerin yapılması.

Kristal VIP Eğitim’de LGS-TYT-AYT-DGS-ALES sınav hazırlık süreci birebir ders grup dersi ve çalışmaları ile birlikte 920 saatlik bir programı kapsar. Bu süreçte sizlerin yanında olduğumuz için oldukça gururluyuz. Sizlerde motivasyonunuzu asla kaybetmeyin ve bizim siz değerli öğrencilerimizin arkasında olduğumuzu asla unutmayın. Ales sınavı; Yükseköğretim kurumlarında öğretim görevlisi, okutman, araştırma görevlisi, uzman, çevirici ve eğitim öğretim planlamacısı kadrolarına yapılacak atamalarda, Ülkemizde lisansüstü eğitime girişte, Yurt dışına lisansüstü eğitim için gönderilecek adayların seçimindeilgili kurumların kullanacakları puanları sağlayan sınav sistemidir. Bu konuda biraz tereddütlü olabilirsiniz ama tekrardan belirtmek isteriz ki bizler sizin arkanızdayız.

Saygıdeğer velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz; sizlerin başarısı bizim başarımız demektir. Sizler ne kadar yükselirseniz bizde aynı şekilde yükselmiş olmaktayız. Ales sınavlarında başarıyı yakalamak için tercih etmiş olduğunuz Kristal Vip Eğitim Kurumumuz gece gündüz demeden Uzman öğretmenleriyle sizler için çalışmaktadır. Bahçeşehir’de şubesi olan kurumumuz İstanbul’un her yerinden Ales sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için açıktır. İsteyen her öğrenci bizlerden hizmet ve ders almak için bizlere başvurabilir.

 

 

 

Hemen Arayın