Ortaköy DGS Kursu

Ortaköy DGS Kursu 0 530 554 53 11

Başarıya odaklanmış disiplinli eğitim anlayışı, uzman öğretmen kadrosu ve zengin içerikli dokümanlarıyla Kristal VİP Eğitim büyümeye devam ediyor. İstanbul Bahçeşehir’de bulunan şubemizde DGS eğitimi hizmeti vermekteyiz. Kurslarımızda, hafta içi, hafta sonu, gündüz ve akşam grupları bulunmaktadır. Eğitime ve yeni nesile artı değer katarak, İstanbul’un gururu olmaya devam ediyoruz.

Kristal VİP Eğitim, günümüzde büyük bir sorun haline gelmiş olan eğitimin düzeltilmesi, düzenlenmesi ve insanımızın dünya standartlarında bilgi ve birikimleri edinip paylaşabilmesi, edindiği bilgi ve birikimleriyle sosyal ve ekonomik olarak kendini geliştirmesi için çalışmalar yapmaya dayanmaktadır.

 1. Kristal VİP Eğitim, günümüzde özel eğitimin, dershanecilik alanına sıkıştırılmak istendiği bir noktada alternatif çözüm ve uygulamalarla eğitim alanına yeni boyutlar getirmektedir.
 2. Kristal VİP Eğitim, yaş gruplarına göre düzenlenmiş eğitim faaliyetleriyle her öğrenim dönemini kapsayan bir eğitim anlayışını ortaya koymanın yanında, sanat alanında da üst düzey eğitimleriyle İstanbul’un en kapsamlı eğitim merkezi olmuştur.
 3. İlköğretimden üniversiteye kadar birçok eğitim programı düzenleyen kuruluşumuz, program geliştirme ve uygulama yöntemleriyle süregelen dershanecilik anlayışını ortadan kaldırmaya doğru son derece kararlı adımlar atmaktadır.
 4. İnsanı yetiştirmenin sadece sınavlara hazırlamak olmadığını savunan kuruluşumuz, kişisel gelişim ve birikimin yanı sıra, sosyal alanda ona gerçek kimliğini kazandıracak olan bilgi, birikim ve yetenekleri de kazandırmanın gerekliliği üzerinde hassasiyetle durmaktadır.

Bizler, 20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren öncü bir kurum olan Kristal VİP Eğitim kursuyuz. Kristal VİP Eğitim olarak hakkımızda çok şey söylenebilir. Özetle, 20 yılı aşkın hizmet süremizde 20 binin üzerinde kursiyere DGS sınavlarında başarı edinme ve güzel yerlere gelme noktasında eğitimler ve MEB onaylı sertifikalar verdik. Mezun ettiğimiz kursiyerler Kamu kurum ve özel şirketlerde başarılı olmuş, yüksek mevkilerde istihdam edilmişlerdir.

Neden Kristal VİP Eğitim Tercih Edilmeli?

 1. Tecrübe her şey değildir ama çok şeydir ve bizler 20 yılı aşkın tecrübeye sahibiz.
 2. Her eğitim kurumu kendi sektöründe uzmanlaşır, biz ortaya karışık bir eğitim vermiyoruz 20 yıldır sadece DGS ‘ye yönelik. Bu alanda öncü, uzman bir kurumuz.
 3. Özellikle DGS alanında Bizler hocaların hocasıyız. Sadece başarılı öğrenciler yetiştirmedik, sosyal çevresi olan anlayışlı ve iyi ahlaklı kişiler de yetiştirdik. Biz öğretmeyi ve grup tekrarını garanti eden ilk kurumuz ve sizleri kurs bitse dahi öğretene kadar misafir ediyoruz.
 4. Bize gelen iş taleplerini kursiyerlerimizle paylaşıyor ve firmalarla görüştürüyoruz. Birçok kursiyerimiz istihdam olmasına vesile oluyoruz.
 5. Sizler bizim kıymetlimizsiniz, sevgi, saygı ve güler yüzden oluşan bir aile ortamı sunuyoruz.
 6. Onun içindir ki eğitim kurumumuzda uzman öğretmenlerin yanında psikolog ve her öğrenciyle birebir özel ilgilenen eğitim koçu bulunmaktadır.
 7. Yine günümüzde çocuk, genç, yetişkin herkesin önemli problemi olan dikkat eksikliği ve odaklanma sorunu ile ilgili eğitim kurumumuzda uzman psikolog rehberliğinde dikkat eksikliğini ve odaklanma sorununu çözmeye yönelik ‘’ Play attention ‘’programı ihtiyacı olan tüm öğrencilerimize uygulanmaktadır.
 8. Ders Müfredat programlarımızda öğrettiğimiz programların her zaman en son versiyonunu veriyoruz.
 9. Her zaman kendimizi yenileyerek gelişen teknolojiyi takip ediyor ve son teknolojiye sahip donamın birimleriyle ders veriyoruz.
 10. Mezun kursiyerlerimizden, İnternet Sosyal paylaşım sitelerinden ve Sosyal medyadan, Kristal VİP Eğitim hakkımızda herhangi bir olumuz söz yazılmamıştır ve söylenmemiştir.
 11. Yazacak daha çok şey var ama bu yazacaklarımı diğerleri de yaptıkları için yazmaya gerek duymuyor ve sizleri kurumumuza davet ediyor, bizle görüşmeden karar vermeyin diyoruz. Daha detaylı bilgi almak için sayfanın iletişim formunu doldurabilir ya da sitedeki telefon numaralarımızdan şubemizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın