Kadırga TYT-AYT Kursları

Kadırga TYT-AYT Kursları 0 530 554 53 11

Kristal TYT-AYT Vip Butik Kursları

Başarılı bir üniversiteye gitmek her gencimizin hayalidir. Gençlerimizin geleceğini belirleyen üniversite sınavlarının öğrencilerimiz ve ebeveynleri açısından öneminin farkında olarak gerek eğitim açısından gerekse psikolojik destek açısından öğrencilerimizin eksikliklerini gidermelerinde yardımcı oluyoruz.

Öğrencilerimizin yaşadığı bu zorlu dönemde en çok karşılaşılan problemlerden birisi sayılan dikkat dağınıklığı probleminin de Kadırga Butik Kurslarımızda bir çözümü mevcut. Dikkat dağınıklığının olduğu belirlenen öğrencilerimize kursumuzun özel bir psikolojik tedavisi olan ‘Play Attention’ tedavisi uygulanmaktadır. Bu sayede gençlerimiz dikkat dağınıklığı problemlerinden kurtularak daha fazla derslerine ve sınavlarına odaklanabilmektedir.  Okuduğunu, çalıştığını daha net bir şekilde anlayacak, uzun çalışma tempolarına ayak uydurabilecektir. Sınavları sırasında da dikkatleri dağılmayacak olan öğrencilerimiz başarılı bir şekilde sınavlarını teslim edecektir.

Kadırga Butik Kurslarımızda öğrencilerimizin hangi derslerde ve konularda eksik olduğunu anlamak üzere ‘check-up’ yapılmaktadır. Check-up sonuçlarına göre alanında uzman eğitim koçlarımız öğrencilerimize bir program hazırlamaktadır. Hazırlanan bu programa uyan öğrencilerimiz eksiksiz bir şekilde üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Öğrencilerimiz bu süreç içerisinde eksik olduğu veya anlamadığı konu ya da sorularını çekinmeden alanlarında uzman eğitmenlerine sorabilmektedir. Alacakları destek sayesinde giderek daha fazla özgüvenle ve herhangi bir eksiği kalmamış olarak hayallerinde olan üniversitelere girmeye bir adım daha yaklaşacaklardır. Ara ara yapılan kurum içi ve kurumlar arası deneme sınavları ile öğrencilerimiz diğer öğrenciler arasında yaklaşık olarak yerini görebilecek ve eksik olduğu anlaşılan konularının üzerine gidebilecektir. Üniversite sınavına giren öğrencilerimiz sınav sonucunun açıklanmasından itibaren eğitim koçlarımız tarafından olabilecek en iyi üniversite ve bölümlere tercih yapma konusunda yardım alacaklardır. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Kadırga Kristal Vip Butik kursumuz gelişmiş eğitim ve psikolojik destek ekibi ile sizlere ve öğrencilerimize destek vermeye devam etmektedir.

Hemen Arayın