Gürsel Mahallesi LGS Kursu

Gürsel Mahallesi LGS Kursu 0 530 554 53 11

Kristal LGS Vip Butik Kursları

Gürsel Mahallesi Kristal Vip butik kurslarımızda uzman eğitmenlerimiz tarafından en iyi liselere gençlerimizi hazırlamaktayız. Gelişmiş eğitimlerimizde yeni müfredat ve soru yapılarına göre gençlerimizi hayallerindeki liselere en iyi şekilde hazırlıyoruz. Gençlerimizin yaşadığı en önemli sorunlardan birisi olan anlamadıkları yerleri eğitmenlerine soramamalarıdır. Gürsel Mahallesi Kristal Butik Kurslarımızda bu durumu ortadan kaldırmak üzere gençlerimizi cesaretlendiriyoruz.

Gençlerimizin bilgi birikimlerini görebilmek adına ilk olarak gençlerimize ‘check-up’ yapılmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin ne konularda eksik olduğunu görerek o konuların üzerine yoğunlaşmaktayız. Alanlarında uzman eğitim koçlarımız ile bu planlar yapılmaktadır. Gençlerimizin dikkat dağınıklığını çözmek üzere psikolojik destek vermekteyiz. Dikkat dağınıklığı tespit edilen öğrencilerimiz ‘Play Attention’ programı ile tedavi edilmektedir.

Öğrencilerimizin gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra eğitim koçları tarafından hazırlanan programa aşlayan öğrencilerimiz eksik olduğu alanlarda ve gerekirse müfredatın en başından başlanacak şekilde eğitimlerine başlarlar. Diledikleri zaman korkmadan, çekinmeden öğretmenlerine sorularını sorabilirler. Sınav stresini ortadan kaldırmak amacıyla psikolojik olarak destek alan öğrencilerimiz sınavlarında daha rahat olabilecekler. Sınavlarının bitiminde en iyi şekilde nasıl tercih yapacaklarını da eğitim koçlarının yardım ve tavsiyeleriyle yapabilirler.

Hemen Arayın