Avcılar Cihangir Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu

Avcılar Cihangir Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu | 0 530 554 53 11

Ara sınıflarda (5., 6., 7., 9., 10. ve 11. sınıf gruplarında) da sınav gruplarında olduğu gibi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu öncesi öğrenciye “Eğitim Check-Up“ ı yapılır. Böylece ders ile ilgili eksikleri tespit edilir. Eğer geriye dönük bir bilgi eksikliği varsa onların telafisi için bir program hazırlanır ve veliye bilgilendirme yapılır. 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu süreci ona göre yapılandırılır. 5. Sınıf kurslarımız sadece okul derslerini takviye amaçlı olmayıp, örgün eğitim sürecinin sonucunda girilecek LGS sınavına göre programlanır ve eğitim de bu çerçevede devam ettirilir. Öğrencinin aldığı ders takviyeleri hazırlanırken süreç sonundaki LGS sınavı göz önünde bulundurulmazsa, öğrenci verimsiz bir kurs aldığını maalesef sürecin sonunda öğrenmektedir. Avcılar Cihangir Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu veren Kristal Vip Eğitim ’de hiçbir veli ve öğrenci böyle bir kaygı yaşamaz. Kurumumuzda kurslar hedef odaklı programlanıp o doğrultuda artan bir ivme ile devam ettirilir.

Özel ders takviyesi, öğretimsel olarak konu anlatımı, soru çözümü olmakla birlikte eğitim anlamında da rehberlik ve öğrenci koçluğu konularını kapsamalıdır. Örneğin özel ders takviyesi alan bir öğrenci, özel ders öğretmeninden ara ara da rehberlik ve öğrenci koçluğu da aldığı taktirde, ders başarısı ve verimi artacak, öğrenci için eğitim-öğretim faaliyetleri anlamlı olacaktır.

Avcılar Cihangir Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu
Avcılar Cihangir Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu

Kristal Vip Eğitim, genç ve dinamik ekibiyle, inovatif bakış açısıyla çağın gereksinimlerini etüt etmekte ve eğitim planını bu doğrultuda tasarlamaktadır. Alanında bilgi sahibi, derin düşünme becerisi olan, pozitif ve motive edici enerjiye sahip, ailelerle iyi bir iletişim kuran, sınıf yönetim becerilerine hakim öğretmenlerimiz ile kurumumuz yeni nesil bir eğitim kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Milli Eğitim müfredatına paralel oluşturulan programlarımızla, öğrencilerimizin okul başarısı ve diploma notlarını yüksek tutmalarını sağlıyoruz. Bununla birlikte düzenli deneme sınavları ile öğrencimizin eksik noktalarını analiz ederek üzerinde yoğunlaşıyor, öğrencilerimize neden sonuç ilişkisini aşılayıp kalıcı bilgilerle akademik başarıda sürekliliği sağlıyoruz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın başarısını, ülkemizin başarısı olarak görmekteyiz. Onların potansiyelini keşfetmesi, geliştirmesi, doğru hedeflerle iyi bir gelecek elde etmesi için güçlü kadromuz ve disiplinli eğitim sistemimiz ile her zaman yanlarında olmaya devam etmekteyiz. Siz de Avcılar Cihangir Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Arayın